Nasze wzorce podróży

 „Na miarę”

Czy to chodzi o klasyczną podróż lub wycieczkę z dala od tradycyjnych szlaków, trekking na 5000 metrów czy też pobyt całkowicie kulturalny, jesteśmy do Państwa dyspozycji, aby z Wami przygotować program, łącznie z najdrobniejszymi szczegółami , zależnymi od gustu i możliwości każdego (data, pora roku, budżet, stan fizyczny).

Opracowywanie programów „na miarę” jest możliwe, bo każdemu z naszych klientów oferujemy usługi indywidualne i spersonalizowane,  poprzez e-mail lub telefonicznie, w ramach dialogu między klientem i specjalistą.

Grupy

Doświadczenie zdobyte w ciągu kilkunastu lat naszego funkcjonowania pozwala nam oferować pobyty grupowe łączące konkurencyjne ceny i perfekcjonistyczną logistykę.

Pakiety w ustalonych terminach lub wyjątkowe wyprawy typu incentive tour dla personelu  firm, program klasyczny lub trasa oryginalna, stawiamy nasz profesjonalizm do Państwa dyspozycji, aby pobyt tutaj był sukcesem zarówno zbiorowym jak i indywidualnym.

Podróże tematyczne

Wśród przejawów ewolucji ruchu turystycznego istnieje silny trend podróży tematycznych.
Podróżni coraz częściej decydują się na opcję przygotowania pobytu w szczegółach, wybierając  jeden temat podróży, określony środek transportu lub określony rodzaj działalności ...

Opracowaliśmy szereg tematycznych wycieczek gotowych spełnić Wasze wymagania koncentrujące się na: przyrodzie, ornitologii, trekkingu, wspinaczkach wysokogórskich, sportach ekstremalnych, wycieczkach rowerowych...