O Nas

O NAS

Cayman Tours jest biurem podróży z siedzibą w Quito, Ekwador, zajmującym się turystyką w Ekwadorze i Ameryce Południowej, działąjącym od 1999 roku.

Uważamy się za “sprzedawców marzeń”, ale “specjaliści od podróży na miarę” chyba najlepiej określa naszą działalność.

Lata doświadczeń sprawiły, że staliśmy się uznanymi specjalistami w dziedzinie turystyki indywidualnej na miarę, wypraw grupowych i podróży typu incentive.

Nie zadawalamy się powtarzaniem tych samych programów, zawsze staramy się  odkrywać mało znane regiony, robić nowe kontakty, tworzyć innowacyjne pomysły, które zostaną wykorzystane w produkcji programów turystycznych.

Oferujemy jakość za dobrą cenę i całkowite bezpieczeństwo.

onas 2Nasza strategia biznesowa jest skierowana na jakość usług.

Nasz personel zna dobrze teren, mówi po polsku i operuje nowoczesnymi metodami pracy. Jedną z mocnych stron naszego biura, docenianą przez naszych partnerów i klientów jest chęć pokazania naszej znajomości terenu. Jest ona wyrażona zarówno w fazie przygotowywania programów (szybkie i dokładne odpowiedzi, w języku polskim) jak i w fazie operacji (kładziemy nacisk na bezpieczeństwo).

Wymóg jakości nie może ograniczać się do skutecznego operowania programu turystycznego. Towarzyszy mu konkurencyjna cena niezależnie od żądanego poziomu komfortu. Ta konkurencyjność wynika częściowo z konkretnych negocjacji prowadzonych z podmiotami lokalnymi (hotele, transport, przewodnicy, linie lotnicze ...), a z drugiej strony staramy sie tak często, jak to możliwe, działać sami, bez pośredników.

Staramy się uniknąć mnożenia operatorów aby:

  •  Ograniczyć gromadzenie opłat, gdy nie są one konieczne.
  •  Zmniejszyć łańcuch komunikacji żeby mieć lepszą kontrolę naszej działalności.
  •  Utrzymać naszą siłę propozycji i innowacji.

Mówimy dzisiaj o ekoturystyce lub "turystyce zrównoważonej". My staramy się okazać szacunek i rozsądek w stosunku do wrażliwego środowiska, świadomi faktu, że podróż jest zarówno pożyczką jak i impregnacją. Okazujemy szacunek ludziom, którzy nas przyjmują w terenie, ale także oczekujemy szacunku dla nas i naszych klientów i dążymy cały czas do wzbogacenia zawartości naszych wycieczek.